OVOCNÉ SADY

V družstevných sadoch rozprestierajúcich sa popri Seneckej ceste sa nachádzajú stromy viacerých druhov broskýň a jabloní.

  • Jabloňové sady – Bohemia, Rubín, Idared, Golden, Jonagold, Jonatán, Florina, Jolana, Ontario, Pinova, Fuji, Šampión, ... Pripravujeme pre vás aj novú odrodu Meloro.​ Naše jabĺčka predávame vždy čerstvo obraté a voňavé. Triedime ich aj podľa veľkosti.
     
  • Broskyňové sady – Redhaven, Flamingo, Fayerhaven, Greshaven. ​Naše broskyne sú ideálne pre domácu spotrebu. Vďaka jednoduchému odkôstkovaniu sú veľmi vhodné aj na zaváranie.​
     
  • Marhuľové sady – Bergeval, Spring Blusa, Berga roge. ​Naše marhule sú ideálne pre domácu spotrebu i zaváranie.
  • Jahody - Elsanta, Darselekt, Sonata. V roku 2017 sme vysadili aj niekoľko riadkov jahôd, ktoré by mali mať svoju riadnu úrodu v roku 2019. Sú výborné na priamy konzum i na domáce spracovanie.
  • Cukrová kukurica V našom sade máme miesto aj na cukrovú kukuricu, ktoá je výborná na varenie a teda priamy konzum. 

PREDAJ 100% JABLKOVEJ A HROZNOVEJ ŠŤAVY PRE DOMÁCU SPOTREBU

V našom portfóliu produktov je aj 100% Jablková šťava, ktorú predávame v prenosných baleniach 3 litre a 5 lirov. Jablková šťava je lisovaná z čerstvých jabĺk z našich sadov bez riedenia vodou, bez pridania chemických konzervantov či farbív. Je to skrátka: "ZDRAVIE Z NAŠICH SADOV". V ďalšej ponuke je aj 100% Hroznová šťava, ktorú predávame v prenosnom balení 5 lirov. Hroznová šťava je lisovaná z hroznových bobúľ odrody Veltlínske červené skoré z našich viníc bez riedenia vodou, bez pridania chemických konzervantov, cukru, či farbív.

V prípade záujmu o naše produkty navštívte náš E-SHOP: www.vinovajnory.sk


Kontakt: Gyipgyak Iosif - vedúci ovocných sadov
Tel. : (+421) 905 899 774